blog - Cemgil Ünlü

İçeriğe git

Modern dünyada bağış toplama

Cemgil Ünlü
Published by Cemgil Ünlü içinde Başarı Öyküleri · 29 Mart 2020
Bir çocuğun doğumu her zaman neşeli bir olaydır. Ancak bazen komplikasyonlar olabilir. Erken doğum, hem bebek hem de ebeveynler için olağanüstü bakım ve dikkat gerektiren kırılgan bir andır.

Bu nedenle 2010 yılında durumu deneyimleyen bir grup doktor ve anne-baba, bebeklerin, annelerin ve babaların sayısız gönüllünün yanı sıra fon sağlama girişimleri yoluyla yardım etmeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Neo-n'yi yaratmaya karar verdi.
Örgütün başkanı Kosmé De Maria, bu tür bir grubun misyonu hakkında farkındalık yaymanın ne kadar önemli olduğunu anlayan çok özel bir öğretmen.

Neo-n: kaynak yaratmadan somut desteğe
Kuruluş, en başından beri ailelerin ihtiyaçlarına odaklandı ve yenidoğan bakım departmanını genişletmek için para toplama çabalarının önemli bir bölümünü adadı. Bu görevden çıkmanın en büyük başarısı, retinopatileri tanımlamak için bir ret kam satın almaktı. Bu gelişmiş ekipman, doktorların retinadaki prematüre bebekler arasında oldukça yaygın olan sorunları teşhis etmesine izin veriyor.

Nasıl bu kadar önemli bir satın alma işlemi gerçekleştirebildiler? www.neo-n.com web siteleri aracılığıyla bir bağış toplama girişimi aracılığıyla  adımlarını attı.
Yorum yok

İçeriğe dön